Przejdź do treści

Oferta – od projektowania do wyposażenia wnętrz


Produkujemy nowoczesne, klasyczne oraz stylowe kuchnie na wymiar, wzorując się na bieżących trendach panujących w branży meblarskiej, a także wykorzystując zarówno zmysł estetyczny, jak i zasady dobrego designu. Naszą misją jest projektowanie zindywidualizowanych – zgodnych z życzeniami naszych Klientów – mebli o niewątpliwych walorach estetycznych oraz funkcjonalnych.

Meble kuchenne – zrealizujemy każde zamówienie!

Zapewniamy 5-letnią gwarancję, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości wykonywanych przez nas produktów. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwala nam podejmować się realizacji zleceń niestandardowych. Nasze projekty cechują się dbałością o detale, perfekcjonizmem, funkcjonalnością i estetyką. Aby spełnić oczekiwania Klientów, staramy się poznać ich osobiste preferencje, przyzwyczajenia oraz zaproponować rozwiązania, które będą odpowiedzią na te potrzeby. Dzięki takiemu podejściu nie tylko kuchnie, ale również inne meble na wymiar, które produkujemy, są perfekcyjnie dopasowane i niepowtarzalne.

Projektowanie wnętrza – stworzymy kuchnię marzeń!

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz – profesjonalnie i terminowo wykonamy Państwa kuchnię od podstaw. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych Klientów, dlatego też zwracamy uwagę na ich osobiste wymagania oraz oczekiwania. Realizujemy zarówno projekty kuchni wg własnych pomysłów, jak i Państwa propozycji. Zapewniamy, że wyprodukowane przez nas meble kuchenne finalnie będą pasowały do całego wnętrza! Wyróżniają się one wysoką jakością, wyjątkową estetyką oraz wytrzymałością. Proponujemy Państwu kompleksowe usługi, gdyż oprócz wyprodukowanych mebli zadbamy również o oświetlenie szuflad czy też sprzęt AGD. Działamy głównie na terenie takich miast jak: Jelenia Góra, Bogatynia, Bolesławiec oraz Zgorzelec – ale w razie potrzeby przemierzymy naprawdę długą trasę, aby pomóc Państwu zaprojektować wymarzoną kuchnię!


FRONTY I BLATY


Oferujemy fronty meblowe z takich surowców jak: drewno, fornir, szkło lacobel, polygloss, akryl, MDF lakierowany, MDF foliowany oraz laminaty. Najpopularniejszymi blatami w produkcji mebli kuchennych są te wykonane z laminatu w olbrzymiej ilości wzorów, o tradycyjnych, a także niestandardowych grubościach (28 mm, 38 mm), takich firm jak: Kronopol, Kronospan oraz Pfleiderer. Maksymalna szerokość blatów to 120 cm. Proponujemy również blaty drewniane, z konglomeratów akrylowych, których zaletą jest brak widocznych połączeń, a także modele z kwarcogranitu i granitu.

AKCESORIA MEBLOWE


W naszych meblach wykorzystujemy wyłącznie najtrwalsze okucia austriackiej firmy Blum z dożywotnią gwarancją producenta oraz akcesoria firm – Peka, Hettich, Rejs, Kessebohmer, Wurth, Hafele, a także Gamet. Współpraca z najlepszymi producentami akcesoriów meblowych pozwala nam na elastyczność w projektowaniu mebli kuchennych oraz zapewnia ich niezawodność i komfort użytkowania.

OŚWIETLENIE


Proponujemy wszelkiego rodzaju oświetlenie LED (m.in. firm MCJ i Gamet):
  • podszafkowe punktowe lub listwowe, nadszafkowe,
  • wewnątrzszafkowe,
  • oświetlenie półek i witryn,
  • szaf oraz szuflad.

SPRZĘT AGD


Współpracujemy z renomowanymi producentami sprzętu AGD m.in.: AEG, Bosch, Blanco, Electrolux, Falmec, Faber, Liebherr, Franke, Samsung, Schock, Siemens, Bosch, Smeg, Teka, Whirlpool, Amica, Beko oraz Berg. Oferujemy transport, wniesienie, a także montaż sprzętu AGD w meblu, co stanowi dla Państwa pewność dostawy i wygodę.

PROJEKT


Meble kuchenne wykonujemy wg projektów własnych lub Klienta. Dzięki wnikliwemu zapoznaniu się z Państwa indywidualnymi preferencjami, jesteśmy w stanie zaprojektować kuchnie Waszych marzeń. Wspólnie z Klientem opracowujemy projekty wnętrz, oferując optymalne rozwiązania użytkowe oraz estetyczne, przy uwzględnieniu Państwa opinii. Nasze ponad 10-letnie doświadczenie podpowiada nam, że projektowanie wnętrz – w tym najpiękniejszych kuchni – jest wynikiem obopólnej pracy na etapie projektowania. Lubań to miejsce naszej stacjonarnej siedziby, ale działamy również na terenie, takich miast jak: Jelenia Góra, Bogatynia, Bolesławiec czy Zgorzelec.  

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ:
- projektowanie wnętrz Lubań
- projektowanie wnętrz Zgorzelec
- projektowanie wnętrz Bogatynia
- projektowanie wnętrz Bolesławiec
- projektowanie wnętrz Jelenia Góra
Kuchnie na zamówienie Bolesławiec
AM Kuchnie na FB
AM Kuchnie YouTube
Wróć do spisu treści

AM-Kuchnie - projektowanie wnętrz, projekty wnętrz Bogatynia, Lubań, Zgorzelec, Jelenia góra