Kuchnie, meble na wymiar Jelenia Góra, Zgorzelec - AM Kuchnie

Przejdź do treści

Meble i kuchnie na wymiar


Produkujemy nowoczesne, klasyczne oraz stylowe kuchnie na wymiar wzorując się na bieżących trendach panujących w branży meblarskiej, wykorzystując jednocześnie zmysł estetyczny oraz zasady dobrego designu. Naszą misją jest projektowanie zindywidualizowanych zgodnie z życzeniami naszych Klientów mebli o niewątpliwych walorach estetycznych oraz funkcjonalnych.
Zapewniamy 5-letnią gwarancję, co jest najlepszym powiedzeniem wysokiej jakości wykonywanych przez nas produktów. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwala nam podejmować się realizacji zleceń niestandardowych. Nasze projekty cechują się dbałością o detale, perfekcjonizmem, funkcjonalnością i estetyką. Aby spełnić oczekiwania Klientów staramy się poznać preferencje, przyzwyczajenia oraz zaproponować rozwiązania, które będą odpowiedzią na ich potrzeby. Dzięki takiemu podejściu nie tylko kuchnie ale również inne meble na wymiar, które produkujemy są nie tylko dopasowane ale również niepowtarzalne.

FRONTY I BLATY


Oferujemy fronty meblowe z takich surowców jak: drewno, fornir, szkło lakobel, polygloss, akryl, MDF lakierowany, MDF foliowany, laminaty. Najpopularniejszymi blatami w produkcji mebli kuchennych są blaty z laminatu w olbrzymiej ilości wzorów, o standardowych grubościach 28 mm.,38 mm. oraz niestandardowych takich firm jak Kronopol, Kronospan, Pfleiderer. Maksymalna szerokość blatów to 120 cm. Oferujemy również blaty drewniane, z konglomeratów akrylowych, których zaletą jest brak widocznych połączeń oraz blaty z kwarcogranitu i granitu.

AKCESORIA MEBLOWE


W naszych meblach wykorzystujemy wyłącznie najtrwalsze okucia austriackiej firmy Blum z dożywotnią gwarancją producenta oraz akcesoria firm takich jak Peka, Hettich, Rejs, Kessebohmer, Wurth, Haffele, Gamet. Współpraca z najlepszymi producentami akcesoriów meblowych pozwala nam na elastyczność w projektowaniu mebli kuchennych oraz zapewnia ich niezawodność oraz komfort użytkowania.

OŚWIETLENIE


Proponujemy wszelkiego rodzaju oświetlenie LED m.in. firm MCJ, Gamet :
  • podszafkowe punktowe lub listwowe, nadszafkowe
  • podblatowe
  • wewnątrzszafkowe
  • oświetlenie półek i witryn
  • szaf i szuflad

SPRZĘT AGD


Współpracujemy z renomowanymi producentami sprzętu AGD m. in. : AEG , Bosch , Blanco, Electrolux, , Falmec, Faber, Liebherr, Franke, Samsung, Schock, Siemens, Boch, Smeg, Teka, Whirpool, Amica, Beko, Berg. Oferujemy transport, wniesienie i montaż sprzętu AGD w meblu, co stanowi dla Państwa pewność dostawy oraz wygodę.

PROJEKT


Meble kuchenne wykonujemy wg projektów własnych lub klienta. Dzięki wnikliwemu zapoznaniu się Państwa indywidualnymi preferencjami jesteśmy w stanie zaprojektować kuchnie Waszych marzeń. Wspólnie z klientem opracowujemy projekt, podpowiadając optymalne rozwiązania użytkowe i estetyczne z uwzględnieniem Państwa opinii. Nasze ponad 10- letnie doświadczenie podpowiada nam, że najpiękniejsze kuchnie są wynikiem obopólnej pracy na etapie projektowania.   
Kuchnie na zamówienie Bolesławiec
AM Kuchnie na FB
AM Kuchnie YouTube
Wróć do spisu treści