Przejdź do treści

Projektowanie wnętrz – Klienci z Jeleniej Góry

Projekty wnętrz dla Klientów z Jeleniej Góry

Wykonanie projektu kuchni, łazienki, salonu czy pokoju dziecięcego wcale nie należy do najłatwiejszych rzeczy, dlatego oprócz tworzenia mebli zajmujemy się również projektowaniem wnętrz od A do Z dla osób z Jeleniej Góry i okolic. Nasza firma, mająca swoją siedzibę w Lubaniu, od lat cieszy się zaufaniem Klientów, którzy szukają profesjonalnego podejścia do aranżacji swoich domów, mieszkań, a także biur. Posiadamy wyspecjalizowanych projektantów oraz specjalistów od wzornictwa, podejmujących się każdych stawianych przez Państwa wyzwań – potrafimy sprostać różnorodnym oczekiwaniom. Cenimy sobie lokalne tradycje i inspirujemy się regionalnym stylem, jednocześnie nie bojąc się nowoczesnych rozwiązań, a także trendów. Nasze projekty wnętrz są zawsze wyjątkowe, funkcjonalne, a na dodatek modne. Aby to potwierdzić, zachęcamy do przejrzenia na naszej stronie zakładki GALERIE – tam czeka na Państwa wiele naszych ukończonych już realizacji. Jeśli szukacie profesjonalnego partnera do kompleksowego zaprojektowania wnętrz, jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Projektowanie wnętrz, dlaczego warto zlecić to zadanie naszej firmie?

Jako firma z kilkuletnim doświadczeniem w branży tworzenia mebli i projektowania wnętrz oferujemy klientom wykonanie zleceń terminowo, a w dodatku z należytą starannością. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami, jak też technologiami, chcemy ponadto zaznaczyć, że korzystamy ze specjalistycznego oprogramowania CAD KUCHNIE 6.X z modułem Renderingu Profesjonalnego, który ma możliwość tworzenia pełnych wizualizacji. To oznacza, że zlecając projektowanie wnętrz właśnie nam, będziecie mogli je obejrzeć, jeszcze zanim rozpocznie się ich realizacja. Zarówno referencje, jak i zadowolenie dotychczasowych Klientów, z jakimi współpracowaliśmy, stanowią najlepsze potwierdzenie naszych kompetencji. Zachęcamy osoby z Jeleniej Góry do skorzystania z naszych usług. Projekty wnętrz tworzony zgodnie z Państwa preferencjami oraz wszelkimi potrzebami.

Projekty wnętrz, jakie tylko chcecie! Realizacja w Jeleniej Górze

Wiemy, że każdy ma swój własny, unikalny gust, dlatego projektowanie wnętrz realizujemy w różnych stylach. Chcecie przytulny salon o klasycznym wyglądzie, a może marzycie o wszechstronnej sypialni z pojemną garderobą albo chcecie utrzymać kuchnię w rustykalnej atmosferze? Jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania! Współpracujemy z Klientami na każdym etapie procesu projektowania wnętrz, starając się zrozumieć Waszą wizję i przekształcić ją w rzeczywistość. Zadbamy o oświetlenie, dodatki, a także funkcjonalne rozwiązania meblowe, bo chcemy, aby Państwa miejsca stały się praktyczne, dostosowane do Waszych potrzeb – jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie pomysły. Umożliwiamy też wybór sprzętu AGD, możliwy jest również jego zakup u nas, ponieważ współpracujemy z renomowanymi producentami m.in.: AEG, Bosch, Blanco, Electrolux, Falmec, Faber, Liebherr, Franke, Samsung, Schock, Siemens, Bosch, Smeg, Teka czy Whirlpool. Jeśli zakupiliście urządzenia gdzie indziej, to nie problem. Bez problemu wkomponujemy je w Wasze meble. Marzycie o takich w pełni dopasowanych projektach wnętrz? Odpowiedź brzmi: TAK? W takim razie zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby z Jeleniej Góry!

Kuchnie na zamówienie Bolesławiec
AM Kuchnie na FB
AM Kuchnie YouTube
Wróć do spisu treści

AM-Kuchnie – projektowanie wnętrz – Jelenia Góra