Kuchnie na wymiar Bolesławiec, Lubań, Zgorzelec - AM Kuchnie

Przejdź do treści

Kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiar
Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych skrojonych na miarę potrzeb naszych Klientów. Aby zaprojektować wyroby w pełni odzwierciedlające Państwa potrzeby, przeprowadzamy szczegółową analizę Waszych potrzeb zarówno co do funkcjonalności jak i estetyki. Na etapie sporządzania projektu doradzamy w zakresie doboru rozwiązań użytkowych oraz designu. Produkowane przez nas kuchnie na wymiar są jednak odzwierciedleniem wymagań naszych Klientów.
Dziesięć lat doświadczenia w branży meblarskiej pozwoliło nam opracować metody, które pozwalają nam uzyskać najlepsze efekty (zarówno wizualne jak i funkcjonalne). Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najpiękniejsze kuchnie na wymiar powstają przy obopólnej pracy już na etapie samego projektowania. Dysponujemy szeroką gamą materiałów, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać niepowtarzalne meble według życzeń Klienta.
Fronty wykonywane są z surowców tj.:
  • drewno;
  • fornir;
  • szkło lakobel;
  • polygloss;
  • aktryl;
  • MDF (lakierowany foliowany);
  • laminaty.

Kuchnie na wymiar
Oferujemy również rozległą gamę blatów. Klienci mogą wybierać spośród bogatej palety wzorów, kolorów oraz materiałów (m.in. blaty z laminatu, drewniane, z konglomeratów akrylowych).

Współpracujemy z wieloma producentami sprzętu AGD (tj. AEG, Bosch, Amica, Beko, Berg, Liebherr oraz innymi), dlatego jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Państwu kuchnię. Nasze usługi obejmują nie tylko doradztwo, projektowanie i produkcję ale również transport oraz montaż zamówionych u nas mebli i sprzętu AGD.

Siedziba naszej firmy usytuowana jest w Lubaniu, zakres naszej działalności jest jednak znacznie szerszy. Działamy również w innych miastach województwa dolnośląskiego tj. Sulików, Zgorzelec, Bogatynia, Gryfów, Zwidów.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy!
Kuchnie na zamówienie Bolesławiec
AM Kuchnie na FB
AM Kuchnie YouTube
Wróć do spisu treści