Przejdź do treści

Nowoczesne meble kuchenne na zamówienie

Kuchnie na wymiar

Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych skrojonych na miarę potrzeb naszych Klientów. Przeprowadzimy szczegółową analizę Waszych wymagań co do funkcjonalności, jak również estetyki mebli. Zapewniamy, że na etapie sporządzania projektu doradzamy także w zakresie doboru rozwiązań użytkowych oraz designu. Produkowane przez Malamis kuchnie na wymiar są jednak przede wszystkim odzwierciedleniem oczekiwań naszych Klientów.

Meble kuchenne – tworzone na zamówienie

Decydując się na nowoczesne kuchnie na wymiar, mogą mieć Państwo pewność, że wolna przestrzeń będzie jak najlepiej zagospodarowana. Projektujemy wysokiej jakości meble kuchenne, w których zostaną uwzględnione wymagania i preferencje użytkowe, a także estetyczne naszych Klientów. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby finalny projekt był zgodny z Waszą wizją oraz oczekiwaniami. Funkcjonalna, a zarazem pięknie prezentująca się kuchnia o wyjątkowym designie to marzenie każdego domownika! Wykonamy ją na Państwa zamówienie – wystarczy podać dokładne wymiary, jakie ma mieć kuchnia.

Każde wyprodukowane przez nas meble kuchenne na wymiar cechują się wysoką jakością, dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia różnego rodzaju. Złożone przez Państwa zamówienie jest wykonywane przez nas w terminie, gdyż szanujemy Wasz czas. Indywidualne projekty stanowią dla nas wyzwanie, a ponadto są źródłem wiedzy oraz lekcją stylów wnętrzarskich, ponieważ często mają Państwo naprawdę świetne pomysły. Dołożymy wszelkich starań, aby wykonane przez nas meble na wymiar do kuchni odzwierciedlały wizję naszych Klientów dot. aranżacji właśnie tego pomieszczenia. Gdzie głównie działamy? Na terenie, takich miast jak: Bolesławiec, Zgorzelec czy Bogatynia, ale dojedziemy tam, dokąd będą Państwo potrzebowali.

Kuchnia na wymiar – łączymy funkcjonalność i estetykę

Dziesięć lat doświadczenia w branży meblarskiej pozwoliło opracować nam metody, dzięki którym stworzone przez nas meble na wymiar do kuchni są niezwykle atrakcyjne wizualnie, a także praktyczne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najpiękniejsze kuchnie na wymiar powstają przy obopólnej pracy już na etapie samego projektowania. Mamy świadomość, że obecnie wszystkie wnętrza wyglądają tak samo. Z tego też powodu dokładamy wszelkich starań, aby zaprojektowane meble do kuchni na zamówienie prezentowały się oryginalnie, a poza tym były dopasowane do preferencji Klienta oraz uwzględniały wszystko to, co powinna zawierać kuchnia marzeń. Pragniemy podkreślić, że produkujemy nowoczesne meble – dostosowane nie tylko stylistycznie, ale też pod kątem funkcjonalności do obecnych standardów mieszkań, domów, a także czynności wykonywanych w kuchni. Szeroki blat roboczy czy wąski, gdyż niezbyt często będzie on używany? Ograniczają nas jedynie Państwa pomysły!

Kuchnia marzeń – stworzymy ją dla Państwa!

Dysponujemy szeroką gamą materiałów, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać niepowtarzalne, a także nowoczesne meble kuchenne na zamówienie wg życzeń Klienta.

Fronty wykonywane są z surowców, takich jak:


  • drewno,
  • fornir,
  • szkło lacobel,
  • polygloss,
  • akryl,
  • MDF (lakierowany foliowany),
  • laminaty.

Kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiar

Oferujemy również rozległą gamę blatów. Klienci mogą wybierać spośród bogatej palety wzorów, kolorów oraz materiałów (decydując się na meble kuchenne na wymiar, proponujemy m.in. blaty z laminatu, drewniane lub z konglomeratów akrylowych). Meble kuchenne na zamówienie mają przewagę nad tymi dostępnymi w popularnych sklepach sieciowych, gdyż mogą być całkowicie dopasowane do wizji Klientów. Z tego powodu cieszą się one coraz większą popularnością. W końcu nie ma nic lepszego dla indywidualistów niż zaprojektowane specjalnie dla nich kuchnie na wymiar, w których każdy element, począwszy od blatów, przez fronty, aż po gałki, jest zgodny z ich oczekiwaniami!


Nowoczesne meble kuchenne

Współpracujemy z wieloma producentami sprzętu AGD (tj. AEG, Bosch, Amica, Beko, Berg, Liebherr oraz innymi), dlatego też jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć nowoczesne kuchnie na wymiar. Nasze usługi obejmują nie tylko doradztwo, projektowanie i produkcję kuchni na wymiar, ale również transport oraz montaż zamówionych u nas mebli, a także sprzętu AGD. Jeśli chcą Państwo cieszyć się z posiadania pięknych, nowoczesnych, a jednocześnie niezwykle funkcjonalnych mebli kuchennych, proponujemy skorzystanie z naszych usług. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji, rozpoczynając od projektu, aż po finalny montaż.


Najlepszej jakości meble do kuchni – Zgorzelec, Bolesławiec i nie tylko!

Nasza oferta wykonywania kuchni na zamówienie skierowana jest do mieszkańców Dolnego Śląska, choć nie tylko. Siedziba naszej firmy znajduje się w Lubaniu, jednak zakres naszej działalności jest znacznie szerszy. Działamy również w innych miastach województwa dolnośląskiego, takich jak Sulików, Zgorzelec, Bogatynia, Gryfów oraz Zwidów. Chętnie podejmiemy się realizacji projektów Klientów z nawet najbardziej odległych miejscowości w Polsce. Czekamy na Państwa wizje!


Serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami współpracy, a obiecujemy, że wykonana przez nas kuchnia na wymiar na pewno Państwa nie zawiedzie! Malamis, jako ceniony producent mebli na zamówienie, stawia na ich jakość, estetykę oraz wytrzymałość!

KUCHNIE NA WYMIAR:
- kuchnie na wymiar Lubań
- kuchnie na wymiar Zgorzelec
- kuchnie na wymiar Bolesławiec
- kuchnie na wymiar Bogatynia
- kuchnie na wymiar Gryfów
KUCHNIE NA ZAMÓWIENIE:
- Kuchnie na zamówienie Lubań
- kuchnie na zamówienie Zgorzelec
- kuchnie na zamówienie Bogatynia
- kuchnie na zamówienie Bolesławiec
- kuchnie na zamówienia Pieńsk
Kuchnie na zamówienie Bolesławiec
AM Kuchnie na FB
AM Kuchnie YouTube
Wróć do spisu treści

AM-Kuchnie - nowoczesne kuchnie na wymiar, meble na wymiar do kuchni, meble kuchenne na zamówienie Bogatynia, Lubań, Zgorzelec, Jelenia góra