Meble na wymiar Jelenia Góra, Zgorzelec, Bogatynia, Gryfów, Lubań - AM Kuchnie

Przejdź do treści

Meble na wymiar


Specjalizacją naszej firmy jest produkcja kuchni zgodnych z indywidualnym życzeniem Klientów. Podejmujemy się również realizacji innych typów mebli na wymiar.
Projektujemy i produkujemy m.in. meble:
  • biurowe;
  • łazienkowe;
  • do pokoju dziecięcego;
  • do salonu;
  • oraz inne.

Aby wyjść Państwu naprzeciw oferujemy kompleksowe usługi: doradztwo, projektowanie, produkcję, transport w miejsce wskazane przez Klienta oraz montaż zamówionych u nas wyrobów.
Zdajemy sobie sprawę, że konsultacja z Klientem jest istotnym etapem projektowania, dlatego staramy się poznać Państwa oczekiwania zarówno co do funkcjonalności jak i designu. Tworząc meble na wymiar dokładamy wszelkich starań aby nadać im ponadczasowy i indywidualny styl. Staramy się połączyć estetyczny wygląd z niebywałą funkcjonalnością. Podejmujemy się chętnie również realizacji już gotowych projektów.

Dążymy do tego aby nowoczesny design współgrał z gustem Klienta. Zwracamy uwagę na ergonomię zastosowanych rozwiązań oraz wytrzymałość produkowanych przez nas mebli na wymiar. Gwarantujemy precyzyjne pomiary oraz razem z Państwem tworzymy przemyślane koncepcje, odzwierciedlające Wasze oczekiwania. Zaakceptowany przez Was projekt przekazujemy do działu produkcyjnego, gdzie wykwalifikowana kadra pracowników w oparciu o innowacyjne metody technologiczne realizuje go od podstaw. W samymprocesie produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości.

O najlepszej klasie naszych wyrobów świadczy fakt, iż na wszystkie zakupione u nas meble na wymiar uzyskują Państwo 5 lat gwarancji!
Zakres działalności obejmuje wiele miast woj. dolnośląskiego, m.in. Zgorzelec, Gryfów, Zwidów oraz Bogatynię. Zachęcamy jednak do odwiedzenia naszej siedziby w Lubaniu, gdzie z chęcią przedstawimy Państwu nasze projekty.


Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!
Kuchnie na zamówienie Bolesławiec
AM Kuchnie na FB
AM Kuchnie YouTube
Wróć do spisu treści