Przejdź do treści

Meble na zamówienie


Specjalizacją naszej firmy jest produkcja kuchni zgodnych z indywidualnymi życzeniami Klientów. Podejmujemy się również realizacji innych typów mebli na wymiar.
Projektujemy i produkujemy m.in. meble:
  • biurowe;
  • łazienkowe;
  • do pokoju dziecięcego;
  • do salonu;
  • oraz inne.

Aby wyjść Państwu naprzeciw, oferujemy kompleksowe usług, takie jak: doradztwo, projektowanie, produkcję, transport w miejsce wskazane przez Klienta oraz montaż zamówionych u nas wyrobów.
Zdajemy sobie sprawę, że konsultacja z Klientem jest istotnym etapem projektowania, dlatego staramy się poznać Państwa oczekiwania zarówno co do funkcjonalności, jak i designu. Tworząc meble na wymiar, dokładamy wszelkich starań, aby nadać im ponadczasowy oraz indywidualny styl. Staramy się połączyć estetyczny wygląd z niebywałą funkcjonalnością. Chętnie podejmujemy się również realizacji już gotowych projektów.

Najwyższej jakości meble na zamówienie


Proponujemy wysokiej jakości meble na wymiar, które są zarówno projektowane, jak i wytwarzane po dogłębnej konsultacji przeprowadzonej z Klientem – to jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze! Dbając o Państwa potrzeby, a także oczekiwania, dokonujemy wizualizacji danego wnętrza oraz konkretnej jego wyceny. Produkcja mebli na wymiar to nasza specjalność! Naszą ofertę kierujemy w szczególności do osób ceniących sobie wyjątkowe, a zarazem funkcjonalne rozwiązania. Gwarantujemy, że nasze meble na zamówienie charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymałością oraz starannością wykonania – tworzymy je z myślą o naszych Klientach i w oparciu o ich indywidualną wizję. Nasza siedziba stacjonarna znajduje się w Lubaniu, jednak nie jest to jedyne miasto, w którym działamy. Pozostałe to m.in. Bogatynia, Bolesławiec, Zgorzelec czy też Jelenia Góra.


Dążymy do tego, aby nowoczesny design współgrał z gustem Klienta. Zwracamy uwagę na ergonomię zastosowanych rozwiązań oraz wytrzymałość produkowanych przez nas mebli na wymiar. Gwarantujemy precyzyjne pomiary oraz razem z Państwem tworzymy przemyślane koncepcje, odzwierciedlające oczekiwania. Zaakceptowany przez Was projekt przekazujemy do działu produkcyjnego, gdzie wykwalifikowana kadra pracowników w oparciu o innowacyjne metody technologiczne realizuje go od podstaw. W samym procesie produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości.

O najlepszej klasie naszych wyrobów świadczy fakt, iż na wszystkie zakupione u nas meble na wymiar uzyskują Państwo 5 lat gwarancji!
Zakres działalności obejmuje wiele miast woj. dolnośląskiego, m.in. Zgorzelec, Gryfów, Zwidów oraz Bogatynię. Zachęcamy jednak do odwiedzenia naszej siedziby w Lubaniu, gdzie z chęcią przedstawimy Państwu nasze projekty.


Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

MEBLE NA WYMIAR:
- meble na wymiar Lubań
- meble na wymiar Zgorzelec
- meble na wymiar Bolesławiec
- meble na wymiar Bogatynia
- meble na Lwówek Śląski
Kuchnie na zamówienie Bolesławiec
AM Kuchnie na FB
AM Kuchnie YouTube
Wróć do spisu treści

AM-Kuchnie - produkcja mebli, meble na zamówienie, meble na wymiar